Almanya 6.hafta son !

Evet arkadaslar almanyanin resmi kanali dw kanali sitesinde okudum almanyada 6.hafta testi yeterli goruldugu ve 12.hafta boyunca insanlari strese sokmanin gereksiz oldunu ve gelisen teknoliji ile erken tespit edilebildigine karar vermis aids kurumu gerekli islemleri baslatmis saglik yonergelerini degistirmek icin almanya maksimum 60.gunu sart konusuyor ingilterede 28.gun nerdeyse kesin oldugu icin kliniklerde ekstra test onermiyorlar TURKİYE ayni cihaz ve testlerle hastalarina 6-ay 1 yıl diyor bu soktugum saglik sisteminin guncellenmesi lazim insanlarin psikolojisiyle oynuyorlar !

Cevap ( 6 )

 1. sivaslı hocam benim yazıdğım soruya bir girip bakarmısın lütfen rica etsem kafam karıştı hpv falan dışında diyor arkdaş anlamadım

 2. Rsz
  6 ay önce

  Holy Harika işler yapıyorsun, inşallah inanırlar. Dünya varmış ya, hayat ne güzel.

 3. Sivaslı
  6 ay önce

  Valla kim inanir bilmem ama gercek bu kanitlanmis milyonlarca test ve bilim ile kanitlanmis gercek bu inanmiyan naparsa yapsin kibar olmucam bundan sonra garip garip soru soranlara.

 4. Rsz
  6 ay önce

  Benim de aklıma düştü bi bakınayım ne var ne yok dedim. Ben öğretmenim , araştırdım öğrendim konu kapandı.

 5. Korkak332211
  6 ay önce

  3 nesil elisanın 22 günde güvenirliği kaç sordum lab kadın %95 dedi. Kız ark ayrılma noktasına geldim iş yerinden kovacaklar zaten az kaldı bişey söylesin bilen biri

 6. Sivaslı
  6 ay önce

  Bu arada ben holy :) evet dostum avrupa amerika okuyunca anliyorsunki aylarca strese gerek yokmus bosu bosuna geri kalan guncellenmeyen saglik sisteminin kurbani oluyoruz.

Cevap yazmak için yapınız.