Cesaretimi Topladım

Merhabalar. 2014 yılında devlet kontrollü çorum genelevine gittim. İlk ve son cinsel ilişkim bu hayatım boyunca. Prezervatif takmadım. İlk olduğu için aklıma bile gelmedi heyecandan, ne olduğunu anlayamadım zaten. Neyse ordan çıktıktan sonra beni bir korku sardı, "ya hastalık kaptıysam" diye. Aradan üç ay geçti ve ben tekrar gittim. "Kadın hala oradaysa problem yoktur" diyerek kendimi rahatlatacağım. Gittiğimde kadın oradaydı ve sordum hiv pozitif olma durumunuz var mı diye, hayır bizde olmaz dedi, şeytan kulağına kurşun der gibi masaya tıklattı elini. Velhasıl, aradan 5 yıl geçti ve ben defalarca farklı şikayetlerle doktora gitmeme rağmen bir türlü anti hiv testi yaptıramadım korkumdan. Beş yıl boyunca hayatım zindana döndü, panik atak hastası oldum, vücudumu dinleyerek kendime hastalık teşhisi koymaya çalıştım falan. Bugün gittim hastaneye, üroloji doktoruna anlattım durumu ve kan verdim. Daha önce hepatit b ve c negatif gelmişti. Anti hiv ve sifiliz testleri için kan verdim. Çok heyecanlıyım, korkuluyum.. İnşallah problemsiz bir sonuç çıkar da artık normale dönerim. Gülmeyi unuttum, mesleğimi elime yeni aldım, görüştüğüm birisi var sırf bu korkudan dolayı evlenelim diyemiyorum. Kızı öperken bile ya bende hastalık varsa ona da bulaştırırsam diye ayda ancak iki defa görüşmeyi kabul ediyorum. İçimi döktüm. Değerli abilerim kardeşlerim dualarınızı bekliyorum. Ben hayatımda sadece bir defa ilişki yaşadım ve bir defa çok büyük hata yaptım. O da bu korunmasız ilişki oldu. İnşallah sonuç negatif gelir.

Cevap ( 3 )

 1. Acilyardımm
  4 ay önce

  Bence hiç kafanı takma kardeşim, devlet kontrolünde diyorsun, haftada bir düzenli tahlillerini yaptırırlar ondan dolayı kötü bi sonuç olmaz merak etme...

 2. turk1664
  4 ay önce

  @simyacı sorma abim, neler yaşadım neler. Su içtiğim bardaktan anneme içirmiyordum mesela. Paranoyak olmuştum iyice. İnşallah negatif gelir, sonucu paylaşacağım.

 3. turk1664
  4 ay önce

  @Acilyardımm inşallah kardeşim inşallah.

Cevap yazmak için yapınız.