Şikayet bildiriminin aktif olarak kullanılması hakkında

Merhaba, Problem sağlık ya da psikolojik olduğunda insan davranışlarının garipleştiğini onbir yıldır bu sitede deneyimliyoruz. Aidsrehberi.com uzun süredir aktif olan ve cinsel sağlık konusunda tereddüt yaşayan insanların soru/cevap yaptıkları bir forumdur. Üyelerimizi gereksiz paniğe sürükleyecek yorumların yapıldığını gözlemliyoruz. Bunlar aşırı derecede obsesyon problemi yaşayan kişilerde gözlemleyeceğimiz gibi sahte üyeliklerle laboratuvar reklamı yapan kişilerde olabilir. Bu şüphelerimizin giderilmesi için problemli olduğunu düşündüğünüz her içeriği "Şikayet" butonu ile bize raporlamanız uygun olur. Ayrıca yönetimle alakalı görüşlerinizi ve eleştirilerinizi çekinmeden "İletişim" bölümünden ya da buradan bize iletebilirsiniz.

Cevap ( 11 )

 1. Babun
  1 ay önce

  Kaç sefer raporladım ama aynı kişi insanları yanıltmaya devam ediyor.

 2. Admin
  1 ay önce

  @Babun tam olarak kim oluyor o? @lujo üyelik adını iletişim bölümünden iletebilirsiniz.

 3. Babun
  1 ay önce

  Sakarya54

 4. Admin
  1 ay önce

  @Naptıkbizzz şimdilik yanıtla butonu aktif değil, ayrıca görmemen gerekiyor. Zahmet olmazsa ekran fotosu paylaşabilir misin? Sorunu tam olarak anlayamadım.

 5. Admin
  1 ay önce

  @Babun Sakarya54 uçuruldu, farklı kullanıcı ismi ile siteye gelebilir. Şikayet ettiğiniz durumda hemen müdahale edeceğim.

 6. midefelç
  1 ay önce

  Merhaba v. adminim. Siteye göz atayım derken bakındım gerçekten değişim başlamış. Gittikçe güzel bir hal alıyor site.. Benn her zaman desteğe hazırım, diğer arkadaşlarında yardımcı olacağından şüphem yok. Birkaç öneri iletmek istiyorum. 1) Ücret karşılığında enfeksiyon uzmanlarıyla görülebilecek bir özellik eklenmeli. 2) Psikolog olayı harika olmuş, genişletebilmeyiz bunu. 3) Aktif modlar eklenmeli.

 7. colgate
  1 ay önce

  Admin eski kullanıcılar var fındıklık yaratabilecekler onların hesabını silebilirmisin rica etsem ZamaN1 wodoo adli kullanıcı

 8. Babun
  1 ay önce

  Cep telefonuyla siteyi kullanırkenki bildire tıklayınca gelen formda gönder butonu çalışmıyor (captcha doldurulmasına rağmen). Uzaklaştırılan kullanıcıların yanında uzaklaştırıldı yazmıyor (en azından uzaklaştırılanların yazdıklarına itibar edilmesin sakarya54 mesela). Sorun çözüldü kısmının takibi çok zor etkin olmayacak gibime geldi. Adminlerin sürekli aktif olarak çözülen her soruna çözüldü vs. demesi lazım. Site iyiye doğru gidiyor. Ücretli bir kısım olsa sorulan sorulara ücretle cevap verilse (medhelp askexprtsnow poz forum gibi). Ücretli cevaplar daha bir itibar görür.

 9. brat55
  1 ay önce

  Güncelleme geldikten sonra Cep telefonundan konu açamıyorum.

 10. Admin
  1 ay önce

  @Babun, banlı kullanıcıların üzerine dediğin gibi çizgi çekecek özelliği ekledim. form gönderme sorununu fark edip düzelttim. @midefelç güzel dileklerin için teşekkür ederim. modlar konusu yakındır. @brat55 konu açmakta sorun yaşamaman gerekiyor şu anda. @Naptıkbizz tekrar deneyip bilgi verme durumun var mı?

 11. chevo
  1 ay önce

  @admin birde modların yada tecrübeli üyelerin k.adlari farklı renk olabilir, birde smile ekleme olabilir @midefelç hoşgeldin dostum nasılsın görüşmeyeli uzun zaman oldu :)

Cevap yazmak için yapınız.