Su gibi terledim yardım??

Şimdi uyandım uykudan saat 5:30 gibi. Atletim su gibi olmuş, sıksam nerdeyse su çıkacak, atletim den tişörte bile geçmiş ıslaklık. Onun üstünde hırkam var o hafif ıslak gibi stresten desek ben strese girmeyi son olduğum testten sonra bıraktım. Bu neyin nesi şimdi??

Cevap ( 5 )

 1. Sivaslı
  6 ay önce

  Bu stres icindeyken hirkayla yatarsan sirilsiklam kalkarsin tabi ben atletle uyuyunca sirilsiklam kalkiyorum usuyormusunki hirkayla uyuyorsun

 2. Bizim burası soğuk üşüyorum kalorifer açmadık daha. Benim odam evin en soğuk isinmayan yeridir zaten. Ayriyetten demir eksikliği de var bende kolay üşüyorum. Uykudan uyanınca sirilsiklamdım, 1 dakika sonra titremeye başladım

 3. Sivaslı
  6 ay önce

  Kardesim bak her insan terler stres icindeyken daha fazla terler ama testlerini olunca heps yavas yabas gecer bak ben 100 gun test oldum ama hala burun goz akiyor gecmiyor 33 yasindayim hayatim boyunca burnum bu kadar uzun sure akmadi iliskiden sonra basladi anladinmi biraz haline sukret 4 aydir akan burun göz var.

 4. RigorMortis
  6 ay önce

  50 gündür baş dönmesi gözlerde bulanıklık, anlam karmaşası var kesintisiiiiz. Bence de fazla takılma strestendir.

 5. @sivasli inanmicaksin ama göz akıntısı bende de olmaya başladı. Sabah ağlar gibi sol gözümden yaş geliyordu. Burnun hafif akıyormuș gibiydi ama herhangi bir akıntı olmadı. @rigormortis aynı sıkıntılar birebir bende de vardı. Google dan araştırdım. Benim baş dönmesine ve ağrısına en yakın "gerilim tipi baş ağrısı" uyuyordu. Genelde stres ve soğukta ıslak saçla uyuyunca oluyormuş.

Cevap yazmak için yapınız.