Test İçin Penise Çubuk Sokulması

Merhaba arkadaşlar. Bugün 18. Gündeyim. Hıv Duo Ultra ve diğer tüm cinsel hastalıkların tespiti için Mavi Laboratuvarında bugün test yaptırdım.Kan ve idrar alındı.Penis içinden sürüntü örneği alırken ince bir çubuk soktular penise haliyle acı oldu. Daha sonra idrarı yaparken çok yanma ve acı oluyor. Daha önce böyle bir şey yoktu. Sizce bu durum geçicimidir ve oradaki çubuk işlem öncesi yeterince sterilmidir?

Cevap ( 11 )

 1. Helkınq
  3 hafta önce

  Bence yanma geçicidir Çıbuk girmiş kardeşim sonuçta 2 3 güne geçer dert etme

 2. Yorgun1009
  3 hafta önce

  arkadaşlar merhaba partnerım opusmeden 2 3 dk once parmagı kesılmıstı onu emdı ve 2 3 dk sonra bızde opustuk acaba bunun rıskı nedır ?

 3. Ado
  3 hafta önce

  Bu arada Hıv ve Hepatit açısından sonuçlar şimdi Negatif olarak çıktı. Diğerleride iki güne belli olurmuş.Oradaki doktorundan da dediği gibi belirtilerin çoğu psikolojik oluyor genelde...

 4. Sıkıcı
  3 hafta önce

  Ado fiyatı nedir hepsinin ve 18.gün için hepsini kapsayarak guvenilir mi

 5. Ado
  3 hafta önce

  Fiyat paket halinde 2700 TL.10. Günde yaptırdığım Hıv Rna Pcr testi de dahil. O da negatifti zaten. 14 günden sonra sonuç %95 oranında doğru dedi istersen 28.günden sonra netleştirmek için son Hıv testiyle konu kapanabilir dedi doktor. Hepatite karşı zaten bağışıklığım varmış.Hepatitte süre 6 ay dedi doktor. Diğerleri içinde sonuç çıkınca yine buradan yazarım. Ben acele ettiğim için böyle oldu yoksa beklerseniz devlette de aynı testler yapılabiliyor 1 ve 3. Aylarda yaptırırsınız olur biter. Zaten belirtilerde gitti gibi. Bir tek şu sokulan çubuk tan dolayı peniste yanma var şimdilik.

 6. smclk
  3 hafta önce

  arkadaşlar tek diyeceğim şey var size mavi lab a paranızı yedirmeyin. fiyatlar çok yüksek güvenilirlik düşük. ve sahtekar bir firma. bakteri çıkmadan antibiyogram parası alıyorlar. ulan kaçıyormuyuz bakteri çıkarsa parayı havale yaparım bakarsınız. böyle üç kağıtcı adi insanlar. kesinlikle giden herkes kendini dolandırılmış bilsin bu kadar net.

 7. Ado
  3 hafta önce

  Parasında değilim artık çüke birşey olmasın:) Bu arada diğer sonuçlarda negatif çıktı. Koca sitede benim yaptırdığım testi yaptıran yokmu bir tek benmiyim yani? Ben elimden geldiğince bildiklerimi yazıp yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlara. İnternette de doğru düzgün kaynağa ulaşamadım üretral Swab alımı ile ilgili...

 8. Ölürmüyüm
  3 hafta önce

  Smclk bende oral hpv yaptiricaktim neden güvenilirliği düşük dedin?

 9. smclk
  3 hafta önce

  Gelişim de yaptır hem fiyatları daha uygun hemde daha güvenilir sonuclar çıkıyor. neden güvenilir değil dedim orada bakteri saptamayıp düzen ve gelişim de bulan sayısız adam var. ve bakteri sonucu beklemeden antibiyogram parasını peşin alan bir labaratuvar katiyen dolandırıcıdır. ben bunu bu işlerin icine bu kadar battıkça anladım. diğer lab larda adamlar inanılmaz bir disiplin ile calısıyor. test yapılıyor 3 gün bakteri saklanıyor. ve sen istersen antibiyogram yapılıyor. parasınıda sonradan ödüyorsun. bunlar ise kapıdan içeri girer girmez şunada baktır bunada baktır bu şekilde konuyu kapatamazsın diye yüklenerek daha yüksek fatura çıkarmaya çalısıyor. bunları gidip gördüm ve diğer lab ların ne kadar detaylı çalıştıgını malesef zamanla gördük. dışarıda anlastıkları ürologlardan aldıgın örneği bile düşük bir ücret ile kültür yada pcr baktırabiliyorsun. mavi lab tek tip ve düşük saptama başarısı ile kötü bir labaratuvar. yemyeşil gonore akıntımdan negatif çıktı o dönemde o şekilde verdiğim örnekleri düzen yada gelişime versem şuanda en doğru ilaçları kullanıyordum.

 10. Ölürmüyüm
  3 hafta önce

  Bakteri için değil hpv için soruyorum

 11. smclk
  3 hafta önce

  ya ne fark eder firma sonucda bu şekilde hareket eden bir yer. güvenip güvenmemek sana kalmış. yani sen bana hpv testi için gidipte beni kandırmaya yönelik bana boşa para ödettiler diye anlatsan ben sana bende bakteriyoloji için soruyorum demem heralde.

Cevap yazmak için yapınız.