Belirtiler genel olarak ne zaman başlar/biter?

Selamlar sorum belirtilerle alakalı şu belirtiler ne zaman başlar ne zaman başlamaz ve ne zaman biter bugün temastan 36 gün geçti soğuk algınlığına benzer belirtiler yaşamaya başladım ilk haftalarda ise midemde ise durmadan ses geliyor idi şimdi o sorun kalmadı gibi bu sefer bu başladı bugüne kadar adam gibi belirti yaşamadığa göre bu sıkıntı çünkü çok hafif ateşim ve de yorgunluk var hafif kilo kaybımda var 2 kilo kadar ve gerçekten bıktım artık 35.gün test oldum negatif bugüne kadar toplam 7 test oldum hepsi negatif 42.gün yine test olucam sanırım büyük ihtimal o da negatif gelicek ama o psikolojiden bir türlü kurtulamayacağım galiba gerçekten sabah akşam tek düşünebildiği bu pozitife döner mi? Acaba test combomudur laboratuvarı ararım doktora sorarım combo der ama benim içim rahat etmez hele ki daha önce karşılaştım bu durumla test kombi değil ama kombi diyorlar neyse sonra pozitif yaşamı ararım 45.ten önce belli olmaz der pozitif izi ararım testleriniz yeterli der kırmızı kurdeleyi ararım test bile olmanıza gerek yok der bir doktor 3 ay der diğeri 6 ay kimi böyle bulaş olmaz der kimi geçebilir falanda filan ne yazıkki yaşadığım şehirde özel laboratuvar yok oldaydı mutlaka pcr yaptırır kurtulurdum bu durumdan psikolojikmen anlayacağınız gençliğime küstüm hele birde pozitif gelirse yandığımın büsbütün halidir ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum günde üç paket sigara içer hale geldim daralıyorum bunalıyor tüm hayallerime. Küstüm hiç bir hayal kuramıyorum neden mi beş saniyelik sürtünme gelde bu işin içinden çık 2 santim birleşme insanı ne hallere sokuyor inanılmaz neyse çok uzatım sadece içimi dökmek istedim bu arada evlenmek istiyordum bir yuvam oldun istiyordum o bile sönüp gitti peki ya evlendikten sonra pozitif olursa gerçekten mahvoldum ben takatim kalmadı sağlıklı günler dilerim.

Cevap ( 9 )

 1. Midas
  1 ay önce

  Ek olarak hafif mide bulantısı baş göstermeye başladı ne olucak benim bu halim

 2. Mustafa11
  1 ay önce

  Bence acilen ağır psikiyatri tedavisine başlaman gerekiyor. Ya da çok fazla boşsun, bir işle meşgul ol.

 3. Midas
  1 ay önce

  Mustafa11 hiç bir işle meşgul olamıyorum hep kafamda hiv var ne yapıcam bilmiyorum hele birde bugün belirtiler baş gösterince iyice iptal oldum.

 4. Anonimbirii
  1 ay önce

  Mustafa11 merhaba tekrar Genital bölgemde uçuk mu sivilce mi olduğunu anlayamadığım bir şey çıktı. HIV le bir ilgisi olabilir mi? İlişki olalı 1 yıl olacak ocakta. Bir de sivilce mi yoksa uçuk mu olduğunu nasıl anlayacağım.

 5. Deri hastalıkları uzmanına git o anlar sivilce mi uçuk mu siğil mi

 6. Anonimbirii
  1 ay önce

  Ben kendim anlamaya çalışıyorum

 7. Combinetesti
  1 ay önce

  Düzen lab a kan gönder hiv duo yaptır negatif alırsan konuyu kapat o zaman.

 8. Mustafa11
  1 ay önce

  @Anonim resim atarsan belki yorumda bulunabiliriz, ama dermatolog değiliz en nihayetinde. Zaman ve belirti oranı doğal ama, olada bilir

 9. Mirza
  1 ay önce

  Arkadaşım bu kadar takıntı yapma 35 gün negatif var bence yüzde 99 negatifsin. Bu takintiyi hayatının odak noktası yapma. Yoksa Allah muhafaza psikolojik hasta olursun. Sana şöyle söyleyeyim yurtdışında 28 den sonra negatif varsa başka test istemiyorlar. Sadece içini rahatlatmak için söylüyorum tabiki doktorun en iyisini bilir ama. Bu kadar takıntı yapma. Niye mi yaziyrum 9 ay takıntı yaptım ben. Sonuç negatif :)

Cevap yazmak için yapınız.