ŞÜPHELENİYORUM YARDIM EDER MİSİNİZ?

Merhabalar, 45 gün önce yatak partnerim ile ilişkiye girdik. ilişkiden 3 gün sonra testislerimde ağır bir ağrı ve zonklama oldu, yaklaşık 1 hafta sürdü. Testis ağrılarım geçmeden boğazlarım ağrımaya başladı ve hala ağrıyor, acıyor ve yutkunmakta zorluk çekiyorum. 1 hafta önce ise diş etlerim kanamaya başladı ve dişlerin arasındaki etler kopmaya başladı(diş çekilmesi deniyormuş). Şu anda ise gözlerim ışığa karşı hassaslaştı tabir caiz ise zonkluyor ve karnım ağrıyor, gurulduyor. Bunlar herhangi bir hastalığın belirtisi midir? Hastaneye sigortam olmadığı için gidemiyorum. partnerimden şüphelenme nedenim başka partnerlerininde olması.
2 ay önce 207 okunma şapkalı Şikayet

Cevaplar

 1. Yalnızadamm
  Yalnızadamm | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  Endişelenmene gerek yok daha ağır şikayetleri olanlar bile negatif çıkıyor boşuna da test olma nasıl olsa negatif çıkacaksın.

 2. Lulo
  2 ay önce

  Yalnizadam .yaptigin yorum hicte etik degil.arkadas saglik sorunu yasiyor ve cinsel yola bulasan bir tek hiv degil.bakteride olabilir mikropta,bi hastaneye gidip muayene olur,doktor ona gereken cevabi verir.

 3. Roger
  2 ay önce

  Kardeş git en iyisi testini ol rahatla bakma sen buna git sen sayfada lulo abimiz var gayet bilgili onunla bir görüş

 4. Roger
  2 ay önce

  Kardeş git en iyisi testini ol rahatla bakma sen buna git sen sayfada lulo abimiz var gayet bilgili onunla bir görüş

 5. Yalnızadamm
  Yalnızadamm | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  Ben hiv için kesin hepatit ler için de çok çok büyük ihtimalle negatif diyorum ben çok yerde çok test oldum bunlarla ilgili tanı alana rastlamadım. Biz Türkler in genetiği sağlam belirtinin Kralını yaşarız ama her zaman negatif i alirız .

 6. Lulo
  2 ay önce

  Yalnizadam.Allah yardimcin olsun bunu butun bir kavimin genetigine bagladinya ,muracat edecegin yer beli hiv konusunda.uste baslik acan arkadas a nasil yorum yapabiliyorsun pozitiflik ve negatiflik ile ilgili anlamis degilim,adam hic test olmamis,belkide teste bile gerek yoktur belkide bir bakteri rahatsiz ediyor ,hic biride olmiyabilir,hic test olmamis kisi muayene olmamis,loto ,piyangomu bu?doktora muayene olur hastanede gerekenler yapilir.

 7. Yalnızadamm
  Yalnızadamm | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  İstediğin her şeye bahse girerim senin verdiği nin 10 misli fazlası nı verecem hiv ve hepatit leri negatif gelecek 6 ay değil ömür boyu negatif gelecek hadi iddaa ya girelim.

 8. Lulo
  2 ay önce

  Yqlnizadam,okumakta guclukmu cekiyorwun?basligi okudunmu?kimse sana negatifmi gelir pozitifmi gelir demiyor,adam bir cinsel davranis sonrasinda saglik sorunu yasamis ,bunu lotoya piyangoya cevirrin sen,sen saglik sorunlarin icin hastane hastane koşturur iken bu arkadasin yasadigi saglik sorunlariyla iddia yami girisiyorsun.arkadas iddia istemedi.saglik sikayetlerini yazip sigortasi olmadigini belirtmis. Yapacagi sey beli bi doktora gorunmek ,kimsenin saglik sorunlari senin iddia kuruntularina meze degil.

 9. Yalnızadamm
  Yalnızadamm | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  Ben bir şey anlatmaya çalışıyorum sen de benim ne demek istediğimi anlıyorsun.

 10. şapkalı
  şapkalı | Soru sahibi
  2 ay önce

  Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile yakın bir zamanda, bir hastaneye gidip test yaptırmam gerekecek. Lulo bey siz bir soru daha sormak istiyorum. Hastanede nasıl bir test istemeliyim? 45 gün test için uygun bir süre midir?

 11. şapkalı
  şapkalı | Soru sahibi
  2 ay önce

  Lulo bey veya bilen başka biri cevaplar ise sevinirim.

 12. Hıvfobikkkk
  Hıvfobikkkk | Uzaklaştırıldı
  2 ay önce

  45. Gün gayet güzel bir gün kardeşim. 90 da teyit ettirirsin. Ama bence pyd nin de dediği gibi 50 de ol. 90 gönül rahatlığıyla teyit ettir.

 13. şapkalı
  şapkalı | Soru sahibi
  2 ay önce

  Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

 14. Djangoqq
  2 ay önce

  Hiv’in belirtisi olmaz testi olur. Zamanı geldiğinde testi yapıp rahatlamanı öneririm çok kafaya takmamaya çalış.

 15. lonelyplanetef
  2 ay önce

  gidip test ol , hiv yoksa bile cybh lardan biri vardir

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol