Yardımcı olurmusunuz ?

7 gün önce genelevde ilişki yaşadım korunarak ilişkiye girdim ve boşaldım sonrasında peçete ile temizlendikten sonra bayan yine kendine çekti ve iki üç kere vajinasına sokmaya çalıştı 2 kez vajinasına penisim girdim daha sonra kendimi geri çektim ve penisimi sabunla yıkadım 7 günden beri herhangi bir sıkıntım Yok bana yardımcı olurmusunuz?
3 ay önce 271 okunma zargana252638 Şikayet

Cevaplar

 1. Carrasco
  3 ay önce

  Kondomsuz boşalma olmadıysa ve kondomda bir patlama falan olmadıysa bir risk yok. Kaldı ki genel evlerdeki kadınlar her ay kontrol ediliyorlar. Bu düşünceden uzaklaş. Uzaklaşamıyorsan da test ol ki bir şeyinin olmadığını anlayıp için rahat olsun.

 2. zargana252638
  zargana252638 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Kondoma boşaldım boşaldıktan sonra peçeteyle temizlendikten sonra kadın da bende peçeteeyle kurulandı cinsel organını sonra kendine çekerek vajinasına sokmaya çalıştı 3 kere falan vajinasına girdikten sonra kendimi geri çektim sonra sabunla yıkadım cinsel organımı 7 günden beri herhangi bir sıkıntım Yok problem olur mu ?

 3. Carrasco
  3 ay önce

  Hivle ilgili bir durum olacağını hiç sanmıyorum. Normal Bi enfeksiyon kapmış olsaydın peniste ağrı ya da idrarda yanma falan olurdu. Sabunla yıkayarak iyi yapmışsın. Dediğin şekilde bir risk olsaydı genelevlere giden herkes bu virüsü kapardı.çok fazla kurcalarsan psikolojik belirtiler yaşarsın. Fazla kurcalama derim. Eğer kafandan çıkartmıyorsan da test olup rahatla, zaten bir şey olmadığını göreceksin kardeşim

 4. zargana252638
  zargana252638 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Çok sağolun teşekkür ederim ne kadar süre geçtikten sonra gitmeliyim teste sağlıklı olması açısından ve şunu sormak istiyorum birşey bulaşmış olsa 7 günden beri etkisini belli edermiydi ?

 5. Orhanbayulgen
  3 ay önce

  Carrosco peki vajinaya kondomsuz sürtünerek boşalma olduysa risk var mı

 6. Carrasco
  3 ay önce

  Zargana. Özel hastane önermem şahsen. Ama maddi durumun iyiyse özel bir labda 21. Günde ya da 28. Günde (28.gün daha mantıklı) bir combo test ol. Devlet hastaneleri de 4. Nesil test kullanıyor. 28. Günde eğitim ve araştırma hastanesine gidip test olabilirsin. Enfeksiyon ve mikrobiyoloji bölümüne randevu alabilirsin. Bir şey bulaşmamış kardeşim rahat olll:) bu hiv belirtiylr falan tespit edilecek bir şey değil.belirti sandığımız şeyler ise o an kaptğımız küçük bir mikroptan kaynaklı bile olabilir.için rahat olsunn.

 7. Carrasco
  3 ay önce

  @orhanbayülgen. Karşı taraf hiv pozitif değilse bir sıkıntı yok. Ama hivin bulaşması için vajina içerisine girmesine gerek yok. Kadında da meni geldiyse risk var. Bu risk ise karşı tarafın hiv pozitif olma durumunda sadece var. Örneğin sen boşaldın ama kadında meni vs gelmediyse risk yoktur senin için. Şöyle bir şey de var, yabancı kaynaklı Bi makalede okumuştum; hiv virüsü havayla temas ettiği gibi birkaç saniye içerisinde ölüyor. Sen test ol işini şansa bırakma. Hiv kolay bulaşan bir şey değil. İnşallah negatif sonuçlarını alırsın.

 8. zargana252638
  zargana252638 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Teşekkür ederim çok sağolun kadından meni geldiğini sanmıyorum ben

 9. zargana252638
  zargana252638 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Hayat kadını 3 dakikada meni flan gelmez karşı cinsten

 10. Orhanbayulgen
  3 ay önce

  Vajinadan gelen ıslaklığı kast ediyoruz Ben vajinanın içerisinde olmadan zor ihtimal diyorum ama test yaptırıcam kafam rahatlasın diye stresten ensem ağrıyor çünkü

 11. Orhanbayulgen
  3 ay önce

  Yani şöyle ki ensemde ağrı var ama bu belirti değil psikolojik bir şey çünkü kafamı buna takıyorum Yani hepinizinde yaşadığı şeyler psikolojik bu belirtiler ileri düzeyde tedavi olmazsanız yaşanacak şeyler O yüzden en güzeli test yaptırıp rahatlamak Daha karşı tarafın hiv olup olmadığını bile bilmiyoruz belki ööyşw bir mikrop yok boşuna kendimizi yıpratıyoruz ya da olsa bile 1000 de 1 ihtimal bulaşıyor

 12. zargana252638
  zargana252638 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Hiç belirti varmı sende bende bir hafta oldu hiçbir belirti Yok?

 13. Orhanbayulgen
  3 ay önce

  Zaten bir haftada belirti olmaz hiv olanların çoğu belirtisiz öğrenmiştir İlk hafta yaşanan belirti dediğimiz şeyler korku ge psikoloji

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol