aids nasıl bulaşır yardımcı olr musunuz?

kondom kullansam, meme yalasam öpüşsem aids bulaşır mı arkadaşlar?
3 ay önce 230 okunma swwqqcl Şikayet

Cevaplar

 1. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Kardesım buradakı ınsanların testlerı negatif olmasına ragmen kafayı kırmıs durumda. Neden bılıyor musun ? ŞÜPHE. senın aklına bu girmıs bıle zaten. Bu ısı en saglam sekılde yapsan sana bısı bulasmamıs olsa bıle şüphe ediceksın. Kendine hayatının en boktan gunlerını yaşatıcaksın. Hıc gırısme bıle. Elını sık. Git şişme bebek al. İnan bu strese degmez.

 2. Carrasco
  3 ay önce

  Bozulanpsikoloji1. Abi arada bir uğra buralara yoksa millet kafayı yiyecek. D adam 2 yıl önce test olmuş, testin güvenilirliğini şimdi sorguluyor.. Senin üslubun bunlar için en doğrusu.d Sayende çok şey öğrendik, biz de senin yokluğunda insanlara yardım etmeye çalışıyoruz ama gerçekten çok saçma sapan soru açanlar var. Bu durumlarda gözüm hep snei arıyor:)

 3. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Birinin cıkıp aklınızı s.ıkeyım demesi gerekiyor :))

 4. ümitvarım
  ümitvarım | Uzaklaştırıldı
  3 ay önce

  Bozulanpaikoloji çok doğru cevaplamış sana tavsiyem sabahleyin ya da eve gidince birkaç kez boşal o gün zaten aklına ne kız gelir ne de başka bir şey ben bunu yapamadığım için burdayım etme eyleme bu forumda insanların yaşadığı stresi gör ve aklını başına topla bu stres var ya adamı 10 yıl yaşlandırır

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol