Değer aralığı

0-1 değer aralığında 0.70 çıkması ne anlama gelir? 6 hafta geçti ve 0.70 demek ki 90 gün sonunda pozitif olacak. Mantık bu mudur?
3 ay önce 322 okunma Acil Durum 06 Şikayet

Cevaplar

 1. Demogorgan
  3 ay önce

  Öncelikle geçmiş olsun kardeşim..0.70 harika bir değer sevinmelisin..bak kardesim 3lu olarak ele alinir degerler yani 0-0.999 yani senin değerin 0.070 kardeşim bu 0.700 değil..ha bide 6 hafta değeri 1.5 aya tekabül eder sende eger bir bulaş söz konusu olsaydi suanda degerin 1ustu olurdu ornek olarak 30.999 gibi olurdu..tam bir fobik olmadan 90 günü bejle ve test ol hiv konusunu 90da tamamen kapat ve 180.ci gundede hepatitler için test ol yoluna bak..

 2. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Ya of offfff sıteye girip bısı yazmıcam diyom sabahtan beri tutuyom kendımı. Ortalıgın amına koydunuz be salak salak cahil cahil ! Bırı cıkar yok elisa testi antıjen bakmıyor der yok bırı ref aralıgım 0.70 galıba pozitife donuyom deyip mılletı deli eder. Ulan şu sitede hıc mı dolasmadın ? Okuman yazman yok mu senın gerzek ! Bu sıtede en az ennnnn azzzzz 35 kısı doktorlardan aldıgı bılgıye dayanarak REFERANS ARALIGININ ÖNEMI YOK diye yazmıstır. Gotunden mı okudun da mıllete pızitife dondu testım hevesım kursagımda kaldı vs dıyosun. Ulan nasıl bı salaksın sen ?

 3. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Madem salaksın tamam mı hadi ref aralıgı hakkında okuduklarını anlamıcak kadar beynın yok. Cok basit lan. Gidip doktoruna sonucunu göstericeksın bu ref aralıgının bi önemı var mı diye sorcaksın mal

 4. bozulanpsikoloji1
  3 ay önce

  Bak gerızekalı sana tek bır sefer yazıyorum anla ! 1- KESINLIKLE AMA KESINLINLE REF ARALIGININ NEGATİF OLDUKTAN SONRA BİR ÖNEMİ YOK. Sıktır git tum doktorlara sor sana aynı seyı dicekler. REF ARALIGININ INIP CIKMASI BISI IFADE ETMIYOR ! 2- ref aralıgı makınaya baglı bır sey bazen 0.70 yazar bazen 0.80 yazar bazen 0.10 bazen 0.40 yazar Negatif olduktan sonra bu ref aralıgının bı onemı yok. Okumayı bılmeyen cahil ! Bi zahmet okusaydın şu sitede bzler neler yazmısız diye Hadi onu geç bari doktoruna sor Böyle salak salak negatif aldım ama pızitife donuyorum dondum gibi şeyler yazma şurda

 5. Acil Durum 06
  Acil Durum 06 | Soru sahibi
  3 ay önce

  Terbiyeni takın küfür etme. Pazartesi adliyedeyim zaten bi de seninle uğraşırım görürsün klavye delikanlılığını.

 6. gerzekmuhendis
  3 ay önce

  Acil durum 06 olm adam sana moral veriyor mal mısın nesin? bundan sonra aidsli pipine kılıf tak öyle gör işini

 7. Bahtiyarr
  3 ay önce

  GerzekMuhendis kızmış bu arkadaş

 8. antihivvvvv
  3 ay önce

  Referans aralıklarına takılma kardeşim, önemli değil referans aralıkları yani sınırda falan değilsin, artık dönmesi çok zor, 90dada teyit ettir kapat konuyu kardeşim.

 9. Thedark
  3 ay önce

  Hayır 0-1 arasında olması yeterli 0.900 ile 0.100 arasında hiçbir fark yok. Negatifsin.

 10. mete demir
  3 ay önce

  Acil durum 06 son durum.nedir? Başka test yaptırdın mı?

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol