Simyacı sivaslı ve diğer abiler

Yarın sabah uçak ile askeriyeye gidiyorum.Buraya girdiğim'de bilgi veren destek olan simyacı ve sivaslı başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim.Yaptığınız iyiliğin ne kadar büyük olduğunu bilemezsiniz abiler. ben ciddi ciddi intiharı düşünüyordum.Kalan testlere askeriyede gireceğim.Hepinize çok teşekkür ederim.Görüşmek üzere...
1 hafta önce 167 okunma Pişmanım97 Şikayet

Cevaplar

 1. Simyacı/Cihangir
  Simyacı/Cihangir | Uzaklaştırıldı
  1 hafta önce

  Şimdiden Hayırlı tezkereler kardeşim..estağfirullah sen kendini iyi hissediyorsan ne mutlu bize..Testin de dönmeyecek rahat ol..

 2. Simyacı/Cihangir
  Simyacı/Cihangir | Uzaklaştırıldı
  1 hafta önce

  M5 yada g3 Tüfek ile foto çekilmeyi unutma..gözünün altınıda siyaha boya..herkesin vardır böyle fotosu..ben santraldaydım bende bile vardı..görende hep tüfekliyim sanır..:))

 3. Sivaslı
  1 hafta önce

  Ben bedelli yaptim ama Keske 15 ay yapacakken gitseydim 3 haftada komutan icinizden gecicem dedi sagolsun icimden gecti zatürre olarak Geri döndüm :)

 4. Kötüyüm335213
  1 hafta önce

  Geçmiş olsun. Hayırlı tezkereler kardeşim. Bide sana bir şey sormak istiyorum. İlk bir ay içinde belirti yaşadın mı hiç?

 5. Pişmanım97
  Pişmanım97 | Soru sahibi
  1 hafta önce

  Simyacı abi çok kral adamsın :D teşekkür ederim.Arkadaşlar hepiniz çok sağolun bundan sonraki mesajlara cevap veremeyeblirim.Kötüyüm, ben bütün belirtileri neredeyse yaşadım.Önceki sorulara bakabilirsin. Hiç ağrımadığı kadar baş ağrısı, kusma isteği, ateş, öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı, boğaz acısı, lenf bezi şişmesi, dilde pamuk, ishal. daha niceleri. Belirtilere takmayın diyorlardı haklılarmış

Cevap Yazmak İçin giriş yapmalısınız

Giriş Yap Üye Ol